2014.03.26 Żyjmy zdrowo i bezpiecznie Email

Centrum Zdrowia i Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie zapraszają na kolejne spotkanie edukacyjne z cyklu „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”, które ma na celu przekazanie wiedzy o zmianach jakie zachodzą w naszym ciele wraz z wiekiem, jak przedłużyć jego sprawność, a tym samym jakość życia. A także jak nie dać się przemocy stosowanej wobec nas i wobec innych.

Funkcjonariusze Policji mikołowskiej uwrażliwią na symptomy przemocy domowej, wskażą właściwe postawy wobec stosowanej przemocy za ścianą - jak nie pozostać obojętnym na problemy innych, jak zgłosić przemoc stosowaną, gdzie szukać wsparcia.

Doktor Marcin Sosnowski opowie o chorobach wieku podeszłego i jak im zapobiegać, natomiast rehabilitant mgr Adam Biedroń jak nie dać się upływającemu czasowi, jakie ćwiczenia możemy wykonywać chcąc długo utrzymać sprawność i jak rehabilitować ludzi starszych, gdy już tej pomocy będą potrzebować.

Na spotkanie zapraszamy do Biblioteki Miejskiej w Mikołowie dnia 26.03.2014 r. o godz. 10.00. – 13.00.