2014.03.20 FILM i spotkanie z reżyserem: Eugeniusz Kluczniok i Jerzy Cnota - "Cnota" Email

20.03. Czwartek, godz. 18.00 - FILM i spotkanie z reżyserem: Eugeniusz Kluczniok i Jerzy Cnota - "Cnota"

"CNOTA" - nadchodzi premiera nowego śląskiego filmu Eugeniusza Klucznioka i Klubu Filmu Niezależnego
"Cnota" to nowy śląski film paradokumentalny o popularnym aktorze Jerzym Cnocie. Aktor opowiada o swoim życiu i swojej twórczości filmowej i teatralnej. W filmie dodatkowo zobaczyć można wypowiedzi osób ze świata filmu i kultury m.in. Franciszka Pieczki, Kazimierza Kutza, Jerzego Janeczka, Joanny Bartel, Bernarda Krawczyka, Andrzeja Skupińskiego, Mariana Makuli czy Grzegorza Stasiaka. Poza Jerzym Cnotą w filmie występują: Eugeniusz Kluczniok, Aleksandra Harazim-Bąk, Inga Papkala, Iwona Nocoń-Pyjor, Piotr Mitko, Stanisław Baraniok. Scenariusz i reżyseria: Eugeniusz Kluczniok. Zdjęcia i montaż: Mirosław Ropiak.

Po projekcji odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Eugeniuszem Kluczniokiem oraz z bohaterem Jerzym Cnotą.

WSTĘP WOLNY