Informacja

Grafika przedstawiająca informacje na temat zadań Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mikołowie.

Zapraszamy na koncert.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na koncert Bogusława Bierwiaczonka.
15. marca godzina 17:00
Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Bibliotece.
Grafika przedstawiająca informacje o koncercie.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Bibliotece.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Koncert z okazji Dnia Kobiet.
07.03.2024 godz.17:00
Wystąpią solistka Filharmonii Lwowskiej Marianna Łaba
oraz Oleg Dowgal. Artystom akompaniować będzie Olena Maceluch.
Informujemy, że występ Olega Dowgala zależy od otrzymania zgody Ministerstwa Kultury Ukrainy, w przypadku jej braku, artysta nie będzie mógł przyjechać na koncert.
Grafika przedstawiająca informacje na temat koncertu

Gala finałowa X edycji konkursu „Napiszmy to po naszymu”

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie serdecznie zaprasza 1 grudnia 2023 r., godz. 17.00 na galę finałową X edycji konkursu Napiszmy to po naszymu.
W programie:
– Ogłoszenie wyników konkursu,
– Prelekcja Marka Szołtyska – Dlaczego trzeba bronić śląskiego żuru, kołocza i Dzieciątka?

1. 12.2023 godzina 17:00
Grafika przedstawiająca informacje o imprezie.

W programie:
– Ogłoszenie wyników konkursu,
Wstęp wolny. Zapraszamy.

Muzyczna Kawiarenka Literacka

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Muzyczna Kawiarenka Literacka - 29 listopada 2023 roku, godz. 11.00. Tym razem gościem będzie pisarka - Alina Duchnowska. Wstęp wolny.
Tak czytamy o autorce na portalu Lubimyczytac.pl:
Pisarka powieści fantasy i samodzielna wydawczyni. Lubi snuć opowieści o miłości, magii i smokach. Wielbicielka mangi i anime oraz zapalona rękodzielniczka. Z wykształcenia archeolożka i bronioznawczyni. Trenowała łucznictwo tradycyjne, walkę mieczem i jazdę konną. Nie jest jej obca także wiedza ezoteryczna, a swoje doświadczenie miesza w magicznym kociołku z hojną dawką fantazji, tworząc szalone, pełne emocji opowieści.
Miłością jej życia są koty, które lgną do niej całymi stadami. Dlatego dokądkolwiek idzie, towarzyszą jej chmury kociego futerka. Migawkami z wielokociej codzienności dzieli się na Instagramie.
    Grafika przedstawiająca informacje o spotkaniu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Muzyczna Kawiarenka Literacka – 29 listopada 2023 roku, godz. 11.00. Tym razem gościem będzie pisarka – Alina Duchnowska. Wstęp wolny.
    Tak czytamy o autorce na portalu Lubimyczytac.pl: