Wypożyczalnia dla dorosłych

Agata Chmiel

tel. 32 322 00 63 w. 70

Książki:
- beletrystyka (powieści, nowele, opowiadania, poezja, dramat, listy, humoreski, aforyzmy, szkice i eseje) w języku polskim
- literatura piękna w językach angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim
- literatura popularnonaukowa ze wszystkich dziedzin wiedzy
- lektury dla szkoły średniej

Wypożyczenia:
Wypożyczyć można 6 książek na okres jednego miesiąca z możliwością przedłużenia. Wypożyczając książkę należy okazać kartę biblioteczną.