KSIĄŻKA NA TELEFON Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie

zaprasza do skorzystania z usługi

KSIĄŻKA NA TELEFON

Z bezpłatnej usługi KSIĄŻKA NA TELEFON skorzystać mogą mieszkańcy Mikołowa - osoby niepełnosprawne, starsze, chore oraz wszyscy, którzy z różnych przyczyn nie mogą osobiście odwiedzić Biblioteki. Zamówione książki dostarczane będą do domów przez pracowników Biblioteki raz w miesiącu lub w zależności od indywidualnych potrzeb. Czytelnicy mogą składać zamówienia na konkretne tytuły, pomocą w doborze literatury służyć będą bibliotekarze. Czytelnik może jednorazowo wypożyczyć 5 książek na okres nie dłuższy niż 4 tygodnie z możliwością ich przedłużenia.

Zamówienia na książki można składać w godzinach pracy biblioteki:

telefonicznie pod numerem: 32 322 00 63 w. 74

pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.