Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 20 grudnia, godz. 18:00 – Komedia – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 13 grudnia.
Reżyser: Ol Parker
Czas: 1 godz. 56 min.
Dziesięć lat po premierze musicalu dostajesz zaproszenie na magiczną grecką wyspę Kalokairi z całkowicie nowego musicalu opartego na piosenkach znanego szwedzkiego zespołu. Bohaterka oczekuje dziecka i podobnie jak niegdyś jej matka będzie musiała podjąć ryzyko. Na ekran powraca oryginalna obsada pierwszego filmu oraz grupa nowych wykonawców.
Dołącz do nas, śpiewaj i tańcz, a przy okazji odkryj, jak to się wszystko zaczęło.

2. Czwartek, 10 stycznia, godz. 18:00 – Horror, Akcja, Sci-Fi – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 3 stycznia.
Reżyser: Jon Turteltaub
Czas: 1 godz. 53 min.
Pewien komandor napotkał nieznane zagrożenie w głębinach Rowu Mariańskiego, które zmusiło go do przerwania misji i doprowadziło do zwolnienia ze służby. Bohater utrzymywał, że zaatakowało go gigantyczne stworzenie, którego gatunek miał wyginąć ponad milion lat temu. Czy to możliwe, że potwór nadal żyje i poluje na kolejne ofiary?

3. Czwartek, 17 stycznia, godz. 18:00 – Animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 10 stycznia.
Reżyser: Brad Bird
Czas: 1 godz. 58 min.
Bohaterska rodzina powraca w nowym przeboju studia Disney Pixar.
Podczas gdy Helen prowadzi kampanię na rzecz przywrócenia superbohaterów do łask, Bob heroicznie stawia czoło codziennym obowiązkom domowym. Kiedy w mieście pojawi się kolejny genialny złoczyńca, cała rodzina ponownie zjednoczy siły, aby wraz z Mrożonem stanąć przed kolejnym wyzwaniem.

4. Czwartek, 24 stycznia, godz. 18:00 – Komedia– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 17 stycznia.
Reżyser: Jon M. Chu
Czas: 1 godz. 59 min.
Pochodząca z Nowego Jorku Rachel zgadza się pojechać ze swoim chłopakiem Nickiem do Azji na ślub jego przyjaciela. Bohaterka cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy ten kontynent i pozna rodzinę Nicka. Okazuje się, że jej chłopak to nie tylko potomek jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju, ale także jeden z najbardziej pożądanych kawalerów.
Rekordowy wynik box office w USA

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.