Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 29 czerwca, godz. 18:00 – Thriller - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 22 czerwca.
Rok produkcji: 2016
Reżyser:
M. Night Shyamalan
Czas: 1 godz. 56 min.
Po tragicznej stracie, młodego mężczyznę, cierpiącego na psychiczne zaburzenie – tzw. osobowość mnogą, nawiedzają cztery młode kobiety, pragnące skraść jego tożsamość.

2. Czwartek, 6 lipca, godz. 18:00 – Melodramat - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 29 czerwca.
Rok produkcji: 2017
Reżyser:
James Foley
Czas:
1 godz. 55 min.
Długo oczekiwana ekranizacja drugiej część światowego bestsellera.
Kiedy zraniony Christian próbuje nakłonić ostrożną Anastasię do powrotu, ona – zanim da mu drugą szansę – żąda nowej umowy. Wreszcie obojgu udaje się dojść do porozumienia i budować stabilny związek, ale wtedy odzywa się mroczna przeszłość Christiana. Pojawiają się Jack i Elena, gotowi za wszelką cenę zniszczyć nadzieje pary na wspólną przyszłość. Zaczyna się gra, w której żadnej reguły nie obowiązują.

3. Czwartek, 13 lipca, godz. 18:00 –  Animacja, Komedia, Przygodowy - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 6 lipca.
Rok produkcji: 2017
Reżyser: Chris McKay
Czas: 1 godz. 45 min.
W Gotham szykują się wielkie zmiany. Aby ocalić miasto przed atakiem Jokera, główny bohater będzie musiał porzucić wizerunek samotnego mściciela, nauczyć się współpracy z innymi oraz… trochę się rozchmurzyć.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.