Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 28 czerwca, godz. 18:00 – Thriller – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 21. czerwca.
Rok produkcji: 2017
Reżyser: Ridley Scott
Czas: 2 godz. 12 min.
Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…
2. Czwartek, 19 lipca, godz. 18:00 – Animowany – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od poniedziałku 16 lipca.
Rok produkcji: 2017
Reżyser: Peter Lepeniotis
Czas: 1 godz. 29 min.
Takich krasnali, żeście jeszcze nie poznali! Napakowana akcją po samą czapeczkę komediowa animacja dla małych i dużych prosto od producenta bajkowych hitów.
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do starego budynku. Dom wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Skrzaty okazują się legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, jej kolega Liam, zwariowane krasnale ruszają na ratunek świata!

3. Czwartek, 26 lipca, godz. 18:00 – Melodramat – wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 19 lipca.
Rok produkcji: 2018
Reżyser: James Foley
Czas: 1 godz. 45 min.
Christian i Anastasia powracają w klimatycznej historii wieńczącej fenomen bestsellerowej, znanej na całym świecie serii. Wierząc, że zostawili za sobą mroczne cienie przeszłości, nowożeńcy  zacieśniają wzajemne więzi i zażywają życia w luksusie. Kiedy ona wchodzi w rolę pani domu, a on zaznaje nieznanej wcześniej stabilizacji, nowe groźby mogą zburzyć ich szczęśliwe zakończenie zanim się jeszcze zaczęło.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.