Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 25 października, godz. 18:00 – Animowany– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 11 października.
Rok produkcji: 2012
Reżyser: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad Vernon, Marek Robaczewski
Czas: 1 godz. 29 min.
W bajce ulubieni bohaterowie wracają w swojej najbardziej jak dotąd zwariowanej przygodzie! Zwierzaki podróżują przez Europę w zwariowanym i nieprzewidywalnym filmie. Wraz z tęskniącym za sławą królem i zawsze gotowymi do akcji agentami, nasi bohaterowie dołączają do cyrku, by uciec przed kapitan z wydziału kontroli zwierząt. Pełen akcji i barwnych postaci szalony wyczyn, który pokochają wszyscy!

2. Czwartek, 15 listopada, godz. 18:00 – Animowany– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 8 listopada.
Reżyser: John Stevenson
Czas: 1 godz. 26 min.
Oto wielka przygoda z sekretnego świata krasnali ogrodowych! Gdy główni bohaterzy odkrywają, że ich rodzina i przyjaciele zaginęli, pozostaje im tylko jedno: zwrócić się o pomoc do legendarnego detektywa, Sherlocka. Razem wyruszają w niezapomnianą podróż z ogrodu wprost do miasta, gdzie czekają ich niezwykłe przygody. Przekonajcie się, czy uda im się rozwikłać tajemnicę i sprowadzić zaginionych do domu. Ten film to znakomita, pełna zabawy i humoru rozrywka dla całej rodziny!

3. Piątek, 23 listopada, godz. 18:00 – Komedia– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 15 listopada.
Reżyser: Jeff Tomsic
Czas: 1 godz. 30 min.
Komediowy hit roku! Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w pewną grę, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry.

4. Czwartek, 29 listopada, godz. 18:00 – Przygodowy, Sc-Fi– wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 22 listopada.
Reżyser: J.A. Bayona
Czas: 2 godz. 08 min.
Mijają już trzy lata od chwili, gdy park rozrywki i luksusowy kurort został zniszczony przez dinozaury, które wymknęły się spod kontroli. Miejscowość jest opuszczona przez ludzi, ze swobodnie żyjącymi dinozaurami. Kiedy jednak uśpiony wulkan na wyspie budzi się do życia, bohaterzy rozpoczynają kampanię na rzecz ocalenia dinozaurów z wyspy przed zagładą.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.