Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 11 maja, godz. 18:00 – Dramat, Akcja, Wojenny, Thriller, Romans - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 4 maja.
Robert Zemeckis
2 godz. 4 min.

Akcja filmu rozgrywa się podczas trwania II Wojny Światowej. Jest rok 1942. Oficer wywiadu Max Vatan udaje się z misją do Afryki Północnej. Tam spotyka działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour, która jest zaangażowana w bardzo niebezpieczną misję na tyłach wroga. Max i Marianne zostają kochankami, ale wojna rozdziela ich na jakiś czas. Spotykają się ponownie w Londynie, gdzie ich związek zostaje wystawiony na poważną próbę.

2. Czwartek, 18 maja, godz. 18:00 – Animacja, Komedia, Musical - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 11 maja.

Garth Jennings
1 godz. 50 min.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.

3. Czwartek, 25 maja, godz. 18:00 – Biograficzny, Sensacyjny, Thriller - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 18 maja.
Oliver Stone
2 godz. 14 min.

Pracujący dla służb specjalnych Edward S. ujawnia ściśle tajne informacje dotyczące nielegalnego podsłuchiwania przez rząd Stanów Zjednoczonych milionów ludzi na całym świecie. Wypowiada wielką wojnę najpotężniejszym. Niespotykany wyciek kompromitujących danych w historii USA stawia na nogi wszystkie służby. Rozpoczyna się wyścig z czasem: rząd ma tylko jeden cel –  złapać S.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.