Kino w MBP Email

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Czwartek, 3 sierpnia, godz. 18:00 –  Dramat - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 27 lipca.
Rok produkcji: 2016
Reżyser: Ewan McGregor
Czas: 1 godz. 48 min.
Seymour ma wszystko, co Ameryka lat 60. definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn, dobrą pracę, wymarzony dom na wsi i ukochaną córkę, Merry. Dzień, w którym dowiaduje się, że jego jedyne dziecko jest zdolne do brutalnych ataków terroryzmu, będzie ostatnim dniem jego dotychczasowego życia. Czy amerykański sen o szczęściu, pokoju i dobrobycie był tylko marzeniem jednego pokolenia?

2. Czwartek, 17 sierpnia, godz. 18:00 –  Animowany - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 10 sierpnia.
Rok produkcji: 2013
Reżyser: Pierre Coffin, Chris Renaud
Czas: 1 godz. 38 min.
Superzłoczyńsca Gru wycofał się z przestępczego życia i zajął się wychowaniem trzech córek. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót, kiedy Gru zostaje zatrudniony przez Ligę Antyzłoczyńców. Jego zadaniem jest odnalezienie nieuchwytnego przestępcy, który zagraża światu. Wraz z nowym partnerem u boku, ambitną Lucy Wilde, oraz nieustraszonymi, małymi, żółtymi kreaturkami, wyrusza na nieprzewidywalne i pełne przygód poszukiwania.

3. Czwartek, 31 sierpnia, godz. 18:00 –  Dramat - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 24 sierpnia.
Rok produkcji: 2016
Reżyser: Gaghan Stephen
Czas: 2 godz. 1 min.
Kenny Wells ostatnio nie ma szczęścia w interesach, rozpaczliwie potrzebuje więc spektakularnego przełomu. Postanawia zdobyć fortunę dzięki zamiłowaniu do przygód i ryzyka. Wraz z podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza do Indonezji, by w sercu tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko jest ogromne, mało kto wierzy w powodzenie misji, a jednak przeczucie Wellsa okazuje się trafne. W jednej chwili z podupadającego biznesmena staje się milionerem i gwiazdą Wall Street. Ale tam gdzie są wielkie pieniądze, zaczynają się wielkie kłopoty. Chętnych do podziału złotego tortu znajduje się coraz więcej: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells będzie musiał zmierzyć się z ludźmi, dla których oszustwo to chleb powszedni.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.