Kino w MBP Email
Zwiększ rozmiar czcionki

Miejska Biblioteka Publiczna w Mikołowie zaprasza do sali kinowej na projekcje, które odbędą się w następujących terminach:
(Uwaga! Plan seansów może ulec zmianie)
Na seans obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Punkcie ksero na kilka dni przed projekcją.

1. Środa, 22 luty, godz. 18:00 – Thriller - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od wtorku 14 lutego.
Rok produkcji:
Reżyser:
Ron Howard
Czas:
2 godz. 01 min.
Trzecia część sagi o przygodach profesora Roberta Langdona. Tym razem światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w szpitalnym łóżku we Florencji. Nie wie gdzie się znajduje, jak tam trafił - po prostu nic nie pamięta. W swojej marynarce znajduje tajemniczy przedmiot. Nie jest jednak w stanie go dokładnie zbadać, bo ktoś usiłuje go zabić. W dużym pośpiechu ucieka ze szpitala. Towarzyszy mu młoda lekarka. Razem z nią spróbuje rozwikłać kolejną zagadkę podążając śladem zawartych w słynnym poemacie Dantego.

2. Czwartek, 23 luty, godz. 18:00 – Thriller, Sci-fi - wejściówki do odbioru w Punkcie Ksero od czwartku 16 lutego.
Rok produkcji:
Reżyser:
Luke Scott
Czas:
1 godz. 32 min.

Przedstawicielka wielkiej korporacji, która specjalizuje się w rozwiązywaniu ryzykownych sytuacji, wysłana zostaje do odległego, ściśle tajnego laboratorium, by wyjaśnić sprawę przerażającego wypadku. Na miejscu przekonuje się, że za wypadkiem stoi z pozoru niewinna „istota ludzka”, która kryje w sobie zarówno niezwykły potencjał, jak i ogromne zagrożenie. Konsultantka musi zdecydować, czy przerwać sztuczne życie stworzone w środowisku laboratoryjnym.

Filmy z ograniczoną licencją nie mogą być reklamowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie na stronach internetowych. Informacja o tytułach i autorach filmów rozsyłana jest poprzez e-maile oraz ogłoszenia lokalne.